Firma Detay

KAYA YAZILIM

KAYA YAZILIM

ATALAR MH 952 SK EKMEKÇİ APT NO: 8/A

Genel Bilgiler

  • MURAT KAYA
  • DENİZLİ , PAMUKKALE
  • info@kayayaz.com
  • www.kayayaz.com
  • 0(258) 242-5796
  • 0(552) 920-7555

Firma Hakkında

a.      Masaüstü, dizüstü veya endüstriyel bilgisayarların, cep telefonlarının ve diğer bütün mikro denetleyiciye sahip her türlü cihaz için yazılımların geliştirilmesi, üretilmesi, toptan satışı, ithalat ve ihracatını yapmak.
b.      Mobil cihazlar ile masaüstü, dizüstü veya endüstriyel bilgisayarlar için işletim sistemi, uygulama veya özel geliştirilmiş yazılım ve lisanslar ile kullanım haklarının alım satımı, ithalat ihracatı ve toptan satışını yapmak.
c.      Kamu, özel ve tüzel kişilere bilgisayar yazılım ve donanım seçiminde fizibilite raporları hazırlamak, mühendislik, müşavirlik, destek ve servis hizmeti almak, vermek.
d.      Bilgisayar alım satımı, ithalatını, ihracatını yapmak, bunların montaj, tamir, bakım ve onarımını yapmak.
e.      Bilgisayar yedek parçaları imalatı, alım satımını, ithalat, ihracatını yapmak, montajını yapmak.
f.       Her türlü bilgisayar, mobil cihaz ve endüstriyel cihazların sarf malzemesi ve aksesuarlarının alım satımını yapmak.
g.      Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dâhili ticaretini, tüm bilgisayar ve çevre birimleri ile yedek parçalar gibi tüm bilişim sistemleri, endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek. İnternet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, internet sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak.
h.      Her marka bilgisayar ve bilgi kaydedici, saklayıcı, yazıcı, çizici, iletici, gösterici, tahvil edici, yorumlayıcı cihaz aksesuar donanım ünite parça ve yedek parçaları üretimi, toptan alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak, montajı, servisi.
i.       Ticari amaçlı bilgi işlem merkezleri kurmak, bu merkezlerin yurtiçi ve yurtdışı veri şebekeleri ile irtibatını sağlamak.
j.       Veri hazırlama, onarma, düzenleme işlemleri veya hizmetlerini yapmak, satmak, ya da bunları kiraya vermek, internet üzerinde yayımlamak.
k.      Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım ve donanım destek ve danışmanlık hizmetlerini vermek.
l.       Bilgisayar programlarının ve bilgisayar kontrollü sistemlerin üretimi, toptan alım satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatı, montajı, bakımının yapılması. m.    Bilgisayar sistemlerinin kurulması ve bunun için her türlü elektrik elektronik donanımın toptan alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatı, montajını yapmak.
n.      Bilgisayar makineleri, donanımları, yazılımları ve sistemleri ile disk, disket, manyetik bant, yazıcı şeridi, kartuş vb. bilgisayar tüketim malzemeleri ve bilgi teknolojilerinin üretimi, toptan alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.

Firma Faaliyet Alanı / Alanları

Bilişim Teknolojileri

İş - Staj İlanları

KAYA YAZILIM
1 Açık Pozisyon
  • DENİZLİ

  • Pasif

Tam Zamanlı Detayları Gör
KAYA YAZILIM
1 Açık Pozisyon
  • DENİZLİ

  • Pasif

Tam Zamanlı Detayları Gör